Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el kellene mennie...

Szerintetek el kellene mennie egy pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Van agy barátom, nemsokára 16 éves lesz. (fiú)

És mindig nagy világfájdalmai vannak. Ma is beszéltem vele, hogy összeveszett pár barátjával, és hogy őt mindenki utálja, meg akar halni, rákot meg szívrohamot akar kapni, már olyat is mondott, hogy felakasztja magát..



2015. jún. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

igen menjen el.

bár én nem értem ezer ilyen kérdés van, nem hiszem el hogy ennyi tizenéves depressziós.

kicsit össze kéne szedni magukat, mindenki átesik a serdülés alatti bizonytalansággal, szomorúsággal teli időszakon a hormonok okozta változások miatt.

régen is serdültek az emberek, de akkor még nem szaladgált mindenki pszichológushoz. Elfoglalták magukat, dolgoztak, tanultak, a szabadban játszottak stb.

nem pedig facebookon élték magányos életüket "álbarátokkal" és a Net előtt ücsörögve...

2015. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elbeszélgetnék vele a helyedben. Van az a dolog, hogy amire sűrűn gondolunk, azt bevonzzuk.

Nos, ha túl sűrűn gondol arra, hogy őt mindenki utálja, akkor ez így is lesz. Egy negatív embert nem könnyű kedvelni.

Ha meg sűrűn emlegeti a rákot, vagy a szívrohamot, akkor azt az agya úgy értékeli, mint kívánságot, és megkapja.

Amennyiben meg akar halni, sokszor eljátszik ezzel a gondolattal, akkor eljön érte a kaszás.

2015. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es, az, hogy régen nem segítettek az embereken, nem jelenti azt, hogy most se kéne... régen egy vakbélgyulladásba is hagyták az embert belepusztulni, de attól ma még megműtik.
2015. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!