Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki depressziós, muszáj...

Ha valaki depressziós, muszáj pszichológushoz mennie? Nem lehet ezt egyedül megoldani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]

Nézegettem ezt az oldalt,és a leírtak nagy része igaz rám. Elég sok rossz dolog történt velem az utóbbi pár évben,és azon gondolkozok,hogy lehet,hogy depressziós vagyok. De..más emberekkel sokkal több rossz történik,mint velem,és ők is kibírják pszichológus nélkül. Sőt,van,akinek a pszichológus nem is segít,és még rosszabb helyzetbe kerül. Ráadásul én nem is tudnék hova menni,mert a városban nincs pszichológus,a sulipszichológust meg nem zaklathatom nyáron. Egyébként meg eléggé fiatal vagyok,és ha kiderülne,hogy tényleg depressziós vagyok,és pszichológushoz kell mennem,akkor fogalmam sincs,hogy egyáltalán hogy mondanám el a szüleimnek. Nem lehet ezt egyedül megoldani?



2014. jún. 29. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
De. Természetesen meg lehet.
2014. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha annyira depressziósnak érzed magad,akkor ismerkedj meg a csikungal..
2014. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapnak kezdj el sportolni és szedj multivitamint + hal vagy lenolaj kapszulát.
2014. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 estibálint ***** válasza:
A pszichológus csak segít, de leküzdeni neked kell. Én voltam már így. Először is mindenképpen mondd el a szüleidnek, mert ők mindenképpen segítenek. Másodszor el kell döntened, hogy egyedül akarod leküzdeni, vagy segítséggel. Én az utóbbit ajánlom, mert így sikerült egy iskolaév alatt leküzdenem a depressziót (az eset 2 éve történt) 14/F
2014. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg egyedül de a szüleidnek mindenképpen mond el! ők tudni fogják mit kell tenni

nálam is ez a helyzet szóval kitartás ah gondolod írj nyugodtan:)

2014. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!