Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul erzem magam a bőrömben...

Rosszul erzem magam a bőrömben/ruhamban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy modell alkat,van rajtam felesleg nem olyan sok, de igyekszem tenni ellene(eddig 7kg-t fogytam 15 a cel)de borzalmasan erzem magam,barmibe is oltozom fel legyen az tel vagy nyar kenyelmetlenul erzem magam bennuk(lehinkabb a labam/combom miatt).indulas elott mgebeszelem magamban hogy jo ez igy aztan mikor mar kint vagyok a levegon ram jon a mindenki engem nez es biztos rondanak,dagadtnak gondol es biztos arra gondol hogy milyen izel ficamu vagyok h fel mertem venni pl egy sortot a labaimra...remes erzes es lassan emiatt mar ki se merek menni ez miatt.:(

Valaki tudna valami tipet,tanacsot adni?


2015. júl. 1. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az emberek nagy része önmagával van elfoglalva, nem fognak megbámulni téged. Ha meg is teszik, akkor sem fognak ilyeneket gondolni. Leginkább semmit sem fognak gondolni.

Ha meg akad olyan elvetemült, aki mégis gondol valami rosszat rólad, ne érdekeljen. Legyen boldog a beteg gondolataival. Nem kell senkinek sem megfelelned.

Ha fogyni akarsz legkönnyebben, leggyorsabban -éhezés nélkül- úgy tudod megtenni, hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszel, de azt amennyi jólesik. Főétkezéskor (ami nem eshet 2 óránál későbbre) pedig kistányérnyi ebédet fogyassz csak, amit akarsz. Csoki, cukor, chips tabu, de nem sorolom, mert szerintem te már tudod mit nem ehetsz.

2015. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!