Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzem jól magam a...

Miért nem érzem jól magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

Szia.

12 és fél éves,6.osztályos lány vagyok.

Anyukám szerint már beteges amit csinálok..Reggelente úgy szoktam felöltözni,hogy felveszem a nadrágom,a mostani divat ugye,az hogy félig lent van a fenekemen.

Utána ráveszek két hasszorítót,és rá a pólót,pulcsit.

Mikor hazaérek teljesen vörös azokon a területeken ahol elszorítottam.


Egy héten 3X edzek,nem eszek mondjuk túl egészséges ételeket,de azért igazából nem is eszek sokat,mégis nagyon nagy a combon és a hasam.

53 kg vagyok és 157-158 cm.

A barátnőim mind nagyon vékonyak,kész csontkollekciók,de én meg mellettük úgy nézek ki mint egy disznó.

Folyton az az érzés van bennem,hogy egyszerűen ez rossz rajtam,az rossz rajtam,miért nem olyan,miért nem ilyen a hasam,ilyesmik.


Mit tudok tenni?

Egyébként amióta elszorítom a hasam és többet edzek,egyre több fiúnak tetszek,és ezért nem akarom elhagyni ezt a módszert.


2011. nov. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a genetika befolyása, de azt hiszem, szemüveged is le kellcserélni valami rózsaszínűbbre.
2011. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 24. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a hülye hasszorító csak önbizalmat ad, pedig simán elhagyhatnád. Súlyod, magasságod alapján (pláne, ha rendszeresen sportolsz is) nem lehet akkora bendőd.

Próbálj valahogy csak az edzésből önbizalmat meríteni, egészségednek káros dolgot ne csinálj.

2011. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó szándékkal jelzem: felnőtt korodban azt fogod mondogatni: "bár csak az egészségemet tartottam volna fontosabbnak, "holmi" hasszorítók helyett, holott a hasszorító elhagyásával csupán "kemény" 3.5% -kal csökkent volna a tetszésindexem a fiúknál..."

...vagy ilyesmit... :)

2011. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!