Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha csak pár dolgot tudok...

Ha csak pár dolgot tudok felidézni abból amit beszéltem valakivel 10 perce, akkor probléma van a gondolkodásommal?

Figyelt kérdés
Ennyire rossz a memóriám... Vagy valamit elgondolok magamban amit csinálni szeretnék, de ha közben történik valami, akkor elég nagy esély van rá, hogy elfelejtem. Kezd elmenni az agyam? Nagyon meg vagyok ijedve. Mit tegyek, menjek el orvoshoz?
2015. júl. 1. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én innen nem látom de nem hiszem. Próbálj koncentrációs és figyelmi feladatokat megoldani.
2015. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az agy nem kap megfelelő mennyiségű oxigént. Ez a vér szállítóképességének csökkenéséből ered, ami az emésztés tökéletlenségéből adódik. Nem rágod meg megfelelően az ételt, Az agyon tartósított, antioxidánsokkal teli táplálék több oxigént kíván, amit a nyállal keverünk az étel közé.

Hogy mit tegyél? Menj el vért adni, rágd meg rendesen az ételt, és igyál minél több folyadékot. Próbálj lassan, nagyon lassan lélegezni. A légzőgyakorlat lényege, a levegőáramlás lelassítása a tüdőn belül, hogy legyen ideje a leghátsó sarkokban is megfordulni a friss levegőnek. Ez 3-4 lélegzetvételt jelent percenként. Ezt naponta legalább negyven percig csináld, ha lehet azonos időben.

Ha véred szállítóképessége normalizálódik a gondolkodásod is helyreáll, nem leszel feledékeny.

2015. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat.
2015. júl. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!