Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Csak a korom...

Ez normális? Csak a korom miatt van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy velem van-e a ban. Nyár van, de én még alig tettem ki, akár a szobából is a lábam. Egyetlen egy olyan személy van, akit a barátnőmnek nevezhetek, de még őt se tudom biztosra igazából. Fogalmam sincs ki vagyok, vagy mit szeretek, mi akarok lenni. 15/L

2015. júl. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

És mi köze ennek a kromhoz? :)


Nekem ennyi idősen sok felőletes haverom volt. Lehet jobb ha kevés barátod van, de azok tényleg azok.

2015. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert serdülőkorban vagyok és lehet, hogy emiatt vagyok ilyen zárkózott, vagy nem tudom. Nekem nem kevés barátom van, hanem nincs. Egy ember van, akiről ezt mondanám, de ő csak akkor keress, ha történik vele valami, és elmeséli. Amúgy teljesen ellentétek vagyunk.

De ezen kívül még más is van. Pl. a boltba sem szeretek elmenni egyedül, parázok, hogy valamit rosszul mondok. Vagy félek hozzá szólni az emberekhez, és valamiért mindig érdekel, hogy mit gondolnak rólam, és mindig azt feltételezem, hogy idegesítem őket meg sok ilyen.

2015. júl. 4. 22:45
 3/7 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is,én is 15 vagyok.Ha valami gond.van vagy egyedül érzed magad,írj privátot ! :)
2015. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Más nincs egyébként, csak hát fogalmam sincs mitől van ez. Egyébként köszönöm.:)
2015. júl. 4. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az viszont baj, hogy mindig érdekel hogy mit gondolnak. Sokan maguk sem tudjäk mit gondolnak, hülyesögeket beszölnek letámadják az embert, csak mert vadbarmok. Az emberek nagy százaleka ilyen. Ha meg érdekel hogy mit gondolnak, akkor sok bántódás fog még érni az ilyenek miatt.

Egyébként te keresed azt aki csak akkor keres ha el akar valamit mesélni?

2015. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, mindig ő keres engem. Próbálok nem foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol, de nem megy. Az osztályban, ha valaki egyszer is bunkó volt velem utána egyszerűen nem tudom jól érezni magam. Tudom, hogy csak magamat idegesítem ezzel, de nem tudok nem törődni vele.
2015. júl. 5. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor keresd, ha unatkozoll vagy valamit mesélni akarsz stb.

Ha azért keres mert mesélni akar vagy megosztani veled hogy mi történt, nem tűnik érdekbarátnak, mivel nem azért keres mert kihasználni akarna.

Viszont ha te egyáltalán nem keresed, neki lehet az az érzése hogy neked aztán totál mind1 hogy keres-e vagy nem. Felőled "meg is fulladhatna".

Az első barátnőm volt ilyen passzív, sokszor ez az érzésem volt, hogy felőle aztán fel is szívódhatnék.

2015. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!