Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még esélyem boldog párkapc...

Van még esélyem boldog párkapcsolatra, ha félek a kötődéstől?

Figyelt kérdés

Elmondani nem tudom, milyen szörnyű helyzet ez. Hogy vágyom egy párkapcsolatra, de amint akadna egy, már menekülök előle... szörnyű ez, mert csak megbántok másokat, ráadásul a biológiai órám is ketyeg, vágyom családra, gyerekekre, de így hogy?

Addig nincs semmi gond, amíg csak barátság van, de amint kezd több is kialakulni, félni kezdek. Legutóbb már annyira erős volt ez, hogy testi tüneteket is okozott.

Van még számomra remény? Vagy marad az örök egyedüllét?


26/N



2015. júl. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy pszichológushoz?
2015. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tervezem.
2015. júl. 8. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakember segítségével a dolog mélyére kell ásni, rájönni, hogy mi az oka az egésznek és utána változtatni is tudsz majd a sémán. Nem lesz könnyű, de ha akarod akkor meg tudod csinálni. Remény mindig van. És 26 évesen még tényleg nem repült el feletted annyira az idő, hogy kicsúsznál belőle, ha most belevágsz és megdolgozol ezzel a problémával, szerintem még összejöhet minden. Sok sikert hozzá! Ne add fel!
2015. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős számomra... nekem pszichológus segítségével sikerült feldolgozni, és most olyan kapcsolatom van, amilyenre mindig is vágytam!
2015. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: gratulálok! Örülnék, ha megtisztelnél egy privivel, kíváncsi vagyok, hogyan sikerült ebből kitörnöd!
2015. júl. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!