Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Délután óta indokolatlanul...

Délután óta indokolatlanul szorongok, ami egyre erősödött, most már sírok is, pedig nem történt semmi, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A közelmúltban sem törtènt semmi veled? Stressz helyzet, családi, magán esetleg munkahelyi , közösségi sérelmek , vizsga idöszak. Sokszor van , hogy késöbb üt ki az emberen van akinél apró hétköznapi dolgok is kiváltják illetve van akinél egy ideig gyülik majd hirtelen jelentkeznek a tünetek mikor úgytünik ok sincs rá. Próbálj nyugodt otthonos környezetben egy pontra koncentrálni lenyugodni , tudatosítani hogy semmi baj nincsen inni egy pohár hideg vizet . Fö a nyugalom :)
2015. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fejedben milyen gondolatok vannak?
2015. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éjjel kétszer is felkeltem rémálomra, amiből az eggyik alvásparalízissel végződött, de mostmár jól vagyok. Nincs jelenleg semmi stressz az életemben, régen volt... de nem is agyaltam semmin csak néha előfordul, hogy elkezdek szorongani ok nélkül, és bármin el tudnám sírni magam.
2015. júl. 9. 15:10
 4/4 anonim válasza:
Velem is ez volt, fogalmam sincs mitol.
2015. júl. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!