Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol vannak mostanaban...

Mitol vannak mostanaban ennyire rossz almaim?

Figyelt kérdés

Sokszo almodom azt, hogy tudom, hogy almodok, fel szeretnek ebredni, de sehogyse tudok.

Ma ejjel viszont az almom nagyon valosagos volt, Eloszor is elmentem messzire valami ismeroshoz, a kovetkezo pillanatban egy patakparton voltunk es beleesett a patakba, meg volt vele egy lany es o is, de valami nagyon mely patak volt, en meg nem tudok uszni es nem tudtam megmenteni oket. Aztan jottek valakik, azt hittem a rendorseg, nem is probaltam menekulni, de nem a rendorseg volt, hanem valakik akik el akartak rabolni es be is kabitoszereztek, ereztem, ahogy elzsibbad a testem... Valahogy megmenekultem, de utana minden nap lattam oket, mert veluk dolgoztam es senki nem hitt nekem, mert azt mondtak, hogy ok nagyon rendes emberek. Utana "felebredtem" a sulimban, de az mar teljesen valosagos volt. Egy tanarom hazahozott, es itt volt egy baratnom is nalunk majd nem tudtuk hova tenni a dolgot,hogy mi volt velem, hogy kerultem a suliba, az osszes agynemummel es miert aludtam ott. Aztan itt mar sikerult felebrednem. Most olyan rossz erzesem van es nagyon nagyon felek, az ilyenek utan hulla faradt vagyok mikor felkelek, de visszaaludni is rettegek. Normalis ilyeneket almodni? Mitol lehet ez? Eles vag sokat szorongok mostanaban es panikbeteg vagyok jo ideje, de ezek az almok csak nemreg kezdodtek. Csak gyogyszerrel alszok normalisan.


2015. júl. 15. 04:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Amugy eleg sokat gondolkodok mostanaban azon, hogy ha gyogyszert szedek akkor megbolondulhatok Tole (ezert nem is nagyon veszek be) es ilyeneken kattog az agyam ugye a legutobbi almomban a kabitoszer, a letdibbadt test, amikor azt se tudtam, hogy kerultem a sulimban... lehet koze hozza?
2015. júl. 15. 04:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Az intenzív álomtevékenység arra utal, hogy a tudattalan dolgozik, és "üzen". Örülj neki, mert most megismerheted a szorongásaid okát!

Az, hogy az álmok mit jelentenek, csakis TE tudhatod, hiszen a saját tudatalattid kommunikál veled. Vannak általános szimbólumok az álmokban, de ezeknek is lehetnek egyedi értelmezései. Ha nem boldogulsz az álmaid értelmezésével, akár szakember segítségét is kérheted. (Csak gyógyszert szedsz, terápiára nem jársz? Mert a gyógyszer önmagában nem sokat ér...)

2015. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!