Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak ezen? Mi...

Hogyan változtassak ezen? Mi lehet a bajom? (TÖBB LENNT)

Figyelt kérdés
Sziasztok!21éves lány vagyok,és a problémám a köövetkező,elég sokat idegeskedem,mert sok a problémám ajnos,családi,és párkapcsolati is jelenleg,szóval..úgy érzem a gondokodásommal van probléma,mert van olyan,hogy néha ugy érzem pár másodpercig h le áll az agyam és minden fura..(elmondhatatlan érzés)aztán persze be pániklok le izzadok,és ezen agyalok h ez mi volt,mindig aggódok mindenért,sokszor ugy érzem magam mintha be lennék rúgva,ez olyan szédülés féle,akármi történik nem érzem jól magam,mindig figyelgetem hogy éppen mi a bajom...a héten voltam vérvételen mert már be sokaltam..és hát láss csodát jó lett,a háziorvosom azt montda próbáljak meg le higgadni és mással foglalkozni,pszichologushoz nem szeretnék menni,ha valaki tud segiteni kérem irjon,mmert nagyon el vagyok keseredve nem akarok igy élni ilyen fiatalon... :( köszönöm előre is.
2015. júl. 15. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Emellett sokat fajdigal a fejem,és sokszor érzem magam gyengének:(
2015. júl. 15. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon sajnálom, hohy ilyenen mész keresztül...ez nem csak úgy van, hogy "próbálj meg lehiggadni"...ezek valójában a szorongás tünetei, a vérvétel egyébként nem sokat csinál, tehát jobb lenne neurológushoz menni, aki ha nem lel semmi szervi bajt (fejfájás, szédulés okát), akkor tovább küldene egy pszichológushoz, de ez is csak a te döntésed lenne, bár nagyon kevés jó pszichológus van.
2015. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha cinikusságból irtad a jaj nagyon sajnálom hogy ilyeneken mész keresztül" akkor köszi,nem kellett volna irnod,egyébként meg oda is beutaló kell,a háziorvos meg nem küldd el!
2015. júl. 15. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy volt irónia, sajnálom, ha úgy jött le....egyébként, vannak neten sok tanácsok, hogyan kell az ilyet kezelni, ha mégsem jobb, vagy nem segít, akkor tényleg jobb lenne pszichológust felkeresni
2015. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, elég sokat kérnek el egy alkalomért, de a beutaló azt hiszem nem szükséges, ha pedig mégis, a háziorvosnak joga van beutalni, ha nem teszi, akkor cserélni kell egy normálisra.
2015. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána a pániknak, szorongásnak neten.
2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm szépen,panikrohamom volt mar sajnos,tudom hogy az vagyok,csak ez mar kicsit sok nekem:(
2015. júl. 15. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el foglalkozni valami olyannal, ami érdekel, hogy eltereld a figyelmed. Mondjuk tanulj olyat, ami érdekel és amit szeretsz.
2015. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!