Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Pánikbetegsé...

Gal71 kérdése:

Mi lehet a bajom? Pánikbetegségre gyanakszom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb. 3 hónapja elkezdődött nálam egy állandó légszomj. Orvoshoz fordultam. Tüdő rendben volt, vér rendben, EKG rendben. Allergiavizsgálat elég rosszul sikerült így egyből aszthmát diagnosztizáltak. Inhalátort kaptam amit rendszeresen szívok. Na most ez körülbelül annyit ér mint halottnak a csók. Az utóbbi hetekben már rohamok is felléptek. Lezsibbadok, szapora szívverés, izzadás, erősödő légszomj és gyengeség. Olyankor azt hiszem mindjárt összeesem. Fél óra-óra és lecseng egyedül ez a légszomj marad. Már kezdek félni egyedül kilépni itthonról vagy messzire elmenni. Amúgy hozzáteszem hogy nagyon életvidám és jókedvű srác voltam, rengeteg baráttal, állandó kikapcsolódással soha meg sem álltam. Nagyon szerettem az életem. Aztán jött ez.

2015. jún. 15. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet pánik, de az asztmától is, menj vissza az orvoshoz, lehet nem elég az inhalátor, talán más gyógyszer is kell.
2015. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz! Viszont elképzelhető, hogy tényleg pánikbeteg vagy mivel a tüneteid nagyon hasonlóak...
2015. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!