Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terhesség így vagy most hogyan?

Terhesség így vagy most hogyan?

Figyelt kérdés

22/l

terhes vagyok de anorexiás újra. Kiskoromtól kezdve ezt láttam, mert a 2 nővérem is az volt, sőt anyum is:(

Mind a 3an külföldön modelljedtünk vagyis már csak ők, én végleg kiléptem mert elegem lett és híztam is:(

179cm voltam 52kg. Mikor terhes lettem 64kg voltam. És most 58kg vagyok, nem bírok tükörbe nézni, enni se tudok, mert kihányom és nem mert akarom hanem magától. Így csak fogyok fogyok. Tudom hogy most a kölöknek nem tesz jót, de senki sincs aki tud segítebi. Már nagyon megbántam, hogy gyereket vállaltunk és hogy ott hagytam mindent.

Pszichiáter meg a pazichológus semmit sem érnek...

20/l


2015. júl. 20. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig külső segítséggel ki kell ebből másznod, mégpedig mielőbb! lehetetlen, hogy semmit ne érjen a szakértői segítség, ha te _tényleg_ meg akarsz gyógyulni. Voltam anorexiás, ismerem a dolgok hátterét, valódi üzenetét, okait, a betegség lefolyását. Meg lehet gyógyulni, de addig én is hiába jártam pszichiáterhez, amíg nem szántam el magam igazán a gyógyulásra, addig őt is becsaptam, vagy amit mondott, az egyik fülemen be, a másikon ki.
2015. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy kamu, az is biztos!

Kölöknek hívod a gyereket? Plusz 2 évet fiatalodtál pár sor között?

Ugyan már!:)

De ha véletlenül mégsem lenne kamu, akkor neked nem való gyerek. Mert sem a te egészséged nincs rendben hozzá, a gyereké meg pláne nem lenne meg. Nem is vagy rá felkészülve és nem is akarod.

Tudod az anorexia úgy gyógyítható, ha az ember maga meg akar gyógyulni, bár kell a segítség hozzá, de magán az emberen múlik, hogy kigyógyul-e belőle. Te nem vagy hajlandó sem magadért, sem a babáért meggyógyulni.

És amíg ezt nem teszed meg, addig ne szülj és ne is gondolkodj gyerekben!

2015. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kéretik a kamukérdéseket jobban átgondolni.

6 sor alatt fiatalodtál két évet???

2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teloról vagyok azt elírtam, siettem a buszra sorry
2015. júl. 20. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 éves leszek két hét múlva, szóval nem 2 akartam írni
2015. júl. 20. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen magas vagyok, sose voltam anorexiás, és 52 kilósan pont normálisan néztem ki (46 kilósan nem, pedig akkor is ettem rendesen)...most 59 vagyok egy gyerek után, nem aggódnék a helyedben a soványságon :-) Nem lesz baja a gyereknek, ha ezen aggódsz, egyél egészségesen. Nem is igazán értem mi a gondod?
2015. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi a kamukérdésed kérdése?
2015. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pont ilyen magas vagyok, sose voltam anorexiás, és 52 kilósan pont normálisan néztem ki (46 kilósan nem, pedig akkor is ettem rendesen)"

Ne haragudj, de 179 cm-es magassághoz bőven a normál testsúlyotok minimum 60 kg-nál kezdődik!

Ha te is ilyen magas vagy és ehhez voltál 52 kg, akkor te kórosan sovány voltál! És ha most még mindig nem vagy 60 kg, csak közeli, akkor bár már kórosan sovány nem vagy, de még mindig igen csak a testsúlyod veri a soványság határát.

Szóval ha még ehhez voltál 46 kg is, akkor csak hiszed, hogy te magad nem vagy vagy voltál anorexiás!:)

Amennyiben viszont sosem vigyáztál az alakodra, csak ilyen típus vagy, hogy bármit és bármennyit eszel, mégsem hízol, akkor én kérek elnézést, viszont attól még a kérdező anorexiás, és ő beteg! És amíg ő maga nem gyógyul meg, addig a gyerek normál fejlődése sincs biztonságban, amennyiben gyereket vállal!

2015. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ha látnál tudnád, hogy nem vagyok még sovány sem, hanem csak vékony-normál határon vagyok, sose voltam anorexiás, mert mindig annyit ettem, amennyit csak akartam, nem koplaltam sosem. Mellesleg egy 20-22 évesnek más az ideális súlya, mint egy 30-40 évesnek.
2015. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!