Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iszonyat unalmas az életem!...

Iszonyat unalmas az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 vagyok,de szörnyen unalmas az életem....

Van 1-2 barátom,de ők másik városban laknak,minden nap csak kockulok meg tanulok,nyárom meg tanulás helyett gyakszi...sehova nem szoktam eljárni,mert nincs kivel,nemrég lett vége egy több mint 1 éves kapcsolatnak,azóta még unalmasabb az életem. Nem igazán tartozok társadalmi rétegekhez,főleg hogy fültágítóm van,meg mostanság kék a hajam(ezért sokan lenéznek,de a negatív kritikát felhasználom hogy jobb lehessek,vagy csak elengedem,nem túlzottabban érdekel). Nem igazán találok olyan témákat amikről tudnék beszélgetni az emberekkel,és még hozzám hasonló emberrel sem találkoztam.Iszonyatosan szeretnék YT videós lenni,de ahhoz is unalmas lennék,mert nincs érdekes életem,pedig az érdekel,de amúgy nem igazán vonz más. Gépezni is csak unalomból gépezek,és nekem valahogy ez a mostani generáció egy hulladéknak tűnik,ezért inkább meg sem fordul a fejemben hogy hasonlítsak rájuk,főleg a sok mostani 12-17 éves lányok akiknek csak a gyúros,gazdag szülőkkel rendelkező "fiúk" kellenek. De így nincs semmi érdekes az életembe.Mit tegyek/mit ne?

(köszönöm az értelmes válaszokat,és jöhetnek a kritikák is,legalább építőleg fognak hatni)

17/F



#élet #unalom #érdekesebbé
2015. júl. 20. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz YT videós úgy is, hogy gameplayeket csinálsz. Nem kell feltétlen vlogolni. Indie horrorok (fosatósak:D) nézettek, vagy vmelyik most menő játék végigjátszása.

Ha nem vonz a gameplay, attól még megpróbálhatod a vlogolás. Herby élete se valami nagy izgalom, mégis nézik. Beszélj random témákról, mondd el a véleményed erről-arról, tegyél hozzá kis humort meg figyelj a minőségre. Megér egy próbát szerintem, főleg ha ennyire akarod.

2015. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát például ismerkedj. Akár az interneten vagy akárhol. Biztos fogsz találni olyat aki értékeli a stílusodat és hasonló az ízlésetek. Az meg hülye aki azért ítél el téged mert olyan cucc van a füledben vagy mert kék a hajad. Ha YT videós akarsz lenni akkor viszont szedd ki a festéket a hajadból meg a tágítót a füledből mert a magyarok eléggé...háát.. Előítéletes rasszista szemetek(tisztelet a kivételnek) És ha ki tudsz találni valami hülyeséget, tudsz photoshoppolni vagy videót szerkeszteni, vagy csak simán tudsz kritizálni valami hülyeséget akkor már elérheted a többszázezres nézettséget. Sok sikert! 15/f
2015. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,de a második kommentelőnek válaszolva: Tudom hogy ilyenek,és a hajamat még meg bírom csinálni mert az csak színező,nem festék,de a tágításba sok időm,pénzem ment bele,és nagyon szeretem,ezért nem fogom kivenni,plusz azt szeretném,hogy ha valaki néz,akkor azért nézzen,mert úgy érdeklem/szórakoztatom,ahogy vagyok,nem akarom másnak mutatni magam. És köszönöm,remélem lesz benne siker.
2015. júl. 20. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne valtoztass magadon semmit! Ettol leszek kulonb a tobbi YT videostol!
2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Vese véget az unalmas mindennapjainak.

Legközelebb talán de csak talán egy olyan helyre fogsz születni ahol soha az életben nem fogsz unatkozni.

Gyorsan búcsúzz el azoktól akiket szeretsz.

Azután pedig csináld ugy hogy veled eggyut másokat is viszel magaddal, de kerlek látványosan.

Akkor majd minden szem rad fog figyelni, ugy mész el hogy te leszel a közép pontban.

2015. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor téged viszlek magammal először :)
2015. júl. 21. 18:22
 7/7 anonim válasza:

Te jóó ég, kedves #5-ös válaszoló, azért talán ennyire nem durva a helyzet... O.O Az unatkozás és az öngyilkosság között azért van egy hajszálnyi különbség (remélem vicceltél).


Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járok. Az a néhány barátnőm, aki van, egyrészt messze lakik, másrészt borzasztóan elfoglalt, és nem érnek rá találkozni -.-

Gondoltam se baj, csinálok én magamnak programokat nyári szünetre: nyelviskolába terveztem menni, de nem jött össze. Úgy volt, hogy megyek edzőtáborban, de az is elmaradt. Pasikkal nem nem tudok, de egyszerűen nincs is lehetőségem ismerkedni... Szórakozóhelyekre szívesen járnék, de nincs kivel mennem, egyedül meg nem akarok:/ És ugyanez igaz a barátok szerzésére is: hol? hogyan? o.o

Röviden: elmegy a nyaram a gépezéssel, és tv-zéssel, pedig nem szoktam/ szeretek ilyet csinálni, de unalomból már bármibe belemennék... Voltam biciklizni, gondoltam azt lehet egyedül, de már azt is meguntam, csak úgy céltalanul tekerni a városban 36°-ban nem túl izgalmas egyedül...

Szóóval, hogy ne nyavalyogjak annyit, megpróbálom dióhéjban lezárni: Átérzem a gondod, nem tudom, hogy segíthetnék, de ne változz meg, marad önmagad, majd biztos jobb lesz:)

2015. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!