Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érhetnék el olyan...

Hogyan érhetnék el olyan nyugalmi, gátlástalan, jó közérzetű állapotot, mint amit mondjuk 4dl bor után érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Talán hülyén hangzik, de tényleg jó volna mindig olyan lazának, gátlástalannak, és nyugodtnak lenni, amit 1-2 pohár bor után érzek. Nagyon jó lenne, ha ezt a hatást alkohol nélkül is el tudnám érni valahogy. Ugyebár az ember nem mehet ittasan dolgozni. Idézek egy oldalról: "Az alkohol gátlásoldó hatásai a GABA receptorokra vezethetőek vissza. Ezeket elzárja az etanol, és nem engedik a GABA gátló hatásait végbemenni. Növekvő alkoholfogyasztás során a GABA receptorok lefoglalása miatt egyre inkább oldódnak gátlásaink." Szóval van olyan készítmény, amivel elérhetném ezt a hatást? Nem arra az állapotra gondolok, mikor már röhögsz össze vissza és azt sem tudod mit csinálsz, hanem azt, mikor már ellazulsz, és nem vagy gátlásos. Gyakorlatilag már gyerekkorom óta szorongok, folyton feszengek, és gyakran ideges vagyok. Voltam már pszichiáternál, de egy adag gyógyszer után abba hagytam. Nem éreztem magam jobban tőle, és hát a netet olvasva rá kellett jönnöm, hogy nagyon nem tesznek jót a májnak ezek a pirulák.



2015. júl. 22. 17:04
 1/4 anonim válasza:
Erre a fű súgja meg neked a választ.
2015. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozván az előttem szólóhoz, a mértékkel fogyasztott marihuána az ami mindent megad amit kell, és semmit nem vesz el! :D
2015. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de valami legális dologra gondoltam :-)
2015. júl. 31. 23:31
 4/4 anonim válasza:

Hallottál már az agykontrollról?

Ez lehet az amit Te keresel, mert dióhéjban annyi ha valamit eltervezel és pozitívan, kitartóan gondolsz rá az megtörténik :) nem kell természetfeletti dolgokra asszociálni de ami írtál az egy tökéletes példa arra hogy mit lehet leküzdeni az agykontroll technikáival. Keress rá interneten nagyon sok vélemény van ami alátámassza az agykontroll hitelességét, és ha ezt elhiszed hogy beválhat keress rá az alapgyakorlatra és elhiheted nagyon különleges élményben lesz részed :)

És ha jobban érdekel ez az egész agykontroll tanfolyamok vannak oda el lehet menni az érdeklődőknek és eddigi vélenények alapján mindenkit meggyőzött szóval egy próbát mindenképp megér. :)

2015. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!