Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírtatok már pszichológusnál?...

Sírtatok már pszichológusnál? Mit csinált? Mit mondott?

Figyelt kérdés
Én nem akarok nála sírni, de félek, hogy nem tudom kontrollálni.
2015. júl. 26. 20:32
 1/4 anonim válasza:
Én eddig kétszer voltam, és mindkét alkalommal sírtam. Kérdezgetett a problémáimról, és elérzékenyültem. Felszakadtak a sebek. Úgy éreztem akkor, hogy ő sem ért meg.
2015. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sírjál, nem szégyen, nem baj, előtted is biztos megtették már rengetegen.

Biztos vagy benne hogy nem ért meg? Ha a sokadik alkalom után is ezt érzed, tudsz keresni másikat.

2015. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örült. Azt mondta, végre érzelmeket mutatok, nem csak agyalok mindenen. Azóta már többször sírtam. Ja, és adott papír zsebkendőt.
2015. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arnold901005 ***** válasza:

Csak egyszer, de akkor nagyon. ...mert mindent elfojtok és ő valahogy feloldotta azt a gátat + bele is nyúlkált a fájó pontokba. Persze az a dolga, tudom. Én sem akartam, de tudta, mivel csalja ki. Már párszor mondta, hogy nem jó ez az elfojtás, gondolom direkt hozta ki belőlem.

Azt mondta, hogy végre látja, mi is van bennem, meg hogy ne szégyelljem magam (mert zavarban voltam és ezt közöltem is), azt mondta ki kell adni, ne kontrolláljam. ...de én mégis azt tettem, amint kicsit észhez tértem. Tudom, hogy sok ilyet látott már, de cikinek éreztem.

2016. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!