Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Magne B 6 megfelel nyugtató...

A Magne B 6 megfelel nyugtató helyett? Vagy inkább a Valeriana, Medazepam, Frontin, Xanax?

Figyelt kérdés
Feszült, ideges, ingerlékeny vagyok, hangulat hullámzásaim vannak, néha bőgni tudnék mindenen,néha ki kell ordibáljam magamból a mérgemet. Melyik nyugtatót ajánljátok. Orvoshoz nem akarok menni,mert lerázna úgyis. Nektek mi vált be ilyen gondokra?Ne a mozgást, zenét ,sportot, kikapcsolódást ajánljátok légyszi, mert az nekem már nem használ...:( Ja, és 41 éves nő vagyok.
2010. márc. 6. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem felel meg sajnos. Legalábbis én így tapasztaltam. Csak sajnos a többi gyógyszert sem találtam hatásosnak, egyedül azt a Valeiranát nem szedtem. Nálam ugyanúgy jelentkeztek a dührohamaim, sőt, mivel fejbevágott(eleinte), még azért is ideges voltam, hogy álmos lettem tőle. Orvos nélkül meg elég felelőtlenség lenne ezeket a gyógyszereket szedned, ugye tudod:). Esetleg valami természetes hatóanyagú teák, szerek? De ebben sajnos nem tudok segíteni..
2010. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 17 éves vagyok, és valerinát és sedatívot szedek.

xanax semmikép ne!! a legrosszabb hozzászoksz! tapasztalat nagyon nehéz lejönni róla

inkább homeopátiást, és mondjuk vegyél be belőle egy két szemnél többet és ugyanaz fogod elérni mint a gyógyszereknél de legalább nem leszel kába és nem szoksz hozzá és nem csinálod ki a szerveid

2010. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt szerek egy része elégtelen komoly panaszok esetén, másik része pedig receptköteles, így nehezen tudnád kikerülni az orvost (vagy ha megteszed, és a helytelen használattól benzodiazepinfüggővé válsz, akkor csináltál magadnak tripla annyi problémát, mint volt). A helyedben orvoshoz mennék, nem fog lerázni, ez a munkája.
2010. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Medazepam, Frontin, Xanax- ezek fellelhetők a házipatikádban? Ugyanis ezek receptkötelesek. Valerianat és Magne B6-ot szedhetsz, enyhébb esetben használhat, bár én a Nervenpflege gyógynövényes tablettát ajánlom.
2010. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem gyógyszer kéne, hanem egy jó pszichológus
2010. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!