Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen esetekben indokolt...

Milyen esetekben indokolt nyugtató felírása? Mennyire kell erős dührohamoknak előfordulnia?

Figyelt kérdés
Olyan szinten fel tudom húzni magam semmi dolgokon, hogy úgy érzem ha nem török össze valamit, felrobbanok. Szóval érdekel, hogy milyen esetekben írnak fel nyugtatót, illetve hogy milyen megoldások vannak még. (a sportot próbáltam, nem segít)
2011. okt. 4. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmetisztitas? Ezt kell megprobalnod, mielott gyogyszert kezdenel el szedni, mivel ez a megoldas!
2011. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, írnál róla bővebben? Köszönöm.
2011. okt. 4. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:

relaxáció talán?

de elég gyakran felírnak nyugtatót, akár kisebb szorongásokra is

2011. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából ezekkel az a bajom, hogy esküszöm úgy érzem felrobbanok. Nincs erőm még feküdni/ülni és meditálni, gondolkodni.
2011. okt. 4. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdetben nem kell nyugtatókat szedni. Talán életstílust kellene váltanod. A cigi, a kávé erősíti a stresszt. Igyál nyugtató teákat. De ne ugy, hogy futtában leöntöd, hanem komótosan, módszeresen nekilátsz, kipakolsz, iszogatod.

"(a sportot próbáltam, nem segít)"

Szerintem a gombfoci tényleg nem segít. Vagy az, hogy elfutsz a trafikba cigiért. A sportolás, ha az intenzív, és rendszeres, bizony segít.

2011. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kávét nem iszok, és nem is cigizek. Minden reggel egy órával előbb kelek, hogy meg legyen a nyugodt teázásom. Akkor nem csinálok semmit, csak azt.

És több mint egy évig futottam minden második nap, de nem éreztem, hogy levezetném a stresszt. Utána jobb hangulatom volt ideig-óráig, de hosszútávú változást nem érzékeltem, ezért is írtam, hogy nem segít.

Akkor veszek magamnak nyugtató teákat, hátha az igen. :) Köszönöm a választ.

2011. okt. 5. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A tea egy nagyon jo otlet. TEhat Nyugtato vagy Hangulatjavitoteakeverek, ezek a Herbarianak a kesz termekei, ezek nyugtatohatassal lesznek az idegekre, viszont az idegesseg okat nem fogjak megszuntetni!

Dr. Josepy Murphy: A tudatalatti csodalatos hatalma c. konyvet nezd meg, ez fog segiteni. Elmetisztitas, negativ gondolatoktol valo megszabadulas stb...

2011. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: Ne kétnaponta fussál, hanem naponta. Ha fúj, ha fagy. És ne 200 m-t.
2011. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem 200 métert futottam, hanem átlagosan 6km-t normál tempóban.
2011. okt. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!