Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Berúgni kevés alkoholtól?

Berúgni kevés alkoholtól?

Figyelt kérdés
Már kb 2 éve nem ittam alkoholt, és nem is tervezem, de ha esetleg megkínálnak 3kortynl tovább nem iszom, mert szédulok, ez szerintem nem normális. És konkrétan 3 kortyról van szó.

2015. júl. 28. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A szervezeted nem bírja az alkoholt, van aki 1 korty sörtől lefordul a székről.

Teljesen normális.

2015. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már egy kortytól is berúgok. Kipróbáltam. Ezért nem iszok sosem.
2015. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyre mész ahol megkínálhatnak és nem szeretnéd visszautasítani (pl. születésnapon vagy esküvőn) akkor egyél előtte. Lehetőleg zsíros kaját. Meg közvetlen utána is, ha mást nem ropit vagy sós mogyorót. Ilyesmi szórakozóhelyen is szokott lenni. Ha ez zárt térben történik ahol meleg van akkor utána menj ki hűvösebb helyre (télen ki, vagy ablak mellé, esetleg mosdóba).


Egyébként teljesen normális. Mindenkinek a szervezete másképp reagál az italra. A tiéd így.

2015. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez nagyon fura. Mikor megittam egy pohárbort, akkor épp a lépcsoknel kellett lemennem, de annyira rlsszul voltam, hogy forogtam, a kezeimet nem éreztem rendesen, a testemet sem. Muszáj volt aludnom. Aztán reggelre jobb lett. Mikor barátokkal tervezzük, hogy megiszunk egy felest, én kimaradok. Ehetek bármit, az nem sokat segít. Jó tudni, hogy van más is, akire ez így hat ki.
2015. júl. 28. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol-lebontó enzimed nem úgy működik, ahogy az emberek többségének. Ez nem betegség, vannak, akik nem bírják az alkoholt.
2015. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!