Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Idegösszeomlás" magától elmúlik?

"Idegösszeomlás" magától elmúlik?

Figyelt kérdés

Ha megnyugszok, megszűnik a kiváltó ok, vagy enyhül, akkor magától elmúlik?

Gondolom a dokik csak benyugtatóznának, azt nem szeretném..


2015. júl. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
És ki diagnosztizálta ezt az "idegösszomlást"?
2015. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az internet:D

Azt írják veszélyes, meg komolyan kell venni, de nem szeretnék elmenni dokihoz, hogy begyógyszerezzen.

2015. júl. 28. 15:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy félreértés ne essék, én se vagyok biztos abban, hogy idegösszeomlást kaptam volna, de a legtöbb tünet passzol
2015. júl. 28. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Senki nem diagnosztizálhatta, mert nincs ilyen betegség.

Ez különböző pszichés, pszichoszomatikus és testi tünetek együttese a köznyelvben.

2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

idegösszeomlás = pszichózis és te nem tűnsz pszichotikusnak mert azok nem is nagyon tudnak összefüggésekben gondolkodni és reálisan gondolkozni ahogyan te gondolkozol!


Szerintem te alapjáraton neurotikus vagy és most egy nehezebb élethelyzet miatt ki vagy borulva. Az ilyeneket hívom kényeskedőknek. Pszichológus biztos tud segíteni neked ilyen enyhe panaszokra pszichiáter még xanaxot se adna xD

2015. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!