Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tart letevés után a...

Meddig tart letevés után a hiányérzet, az elvonási tünetek elmúlása? Vagy egyáltalán annak a következménye ez?

Figyelt kérdés
Elég durva hetet zártam a hétfőn, sok "szintetikus dolgot" kipróbáltam, és azóta, hogy "tiszta" vagyok rossz kedvem van, mintha depressziós lennek, nincs kedvem semmihez, egyszóval szomorú vagyok!Azt szeretnem megtudni, hogy ez azoknak a "dolgoknak" a következménye-e, és ha igen akkor mennyi ideig tart ez az állapot?
2015. júl. 30. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve mit tegyek, egyek, igyak, csináljak, hogy mihamarabb meggyógyuljak?
2015. júl. 30. 13:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a döntésedhez! Nézegess vidám filmeket, nasizz, foglald le magad mindenfélével, csak maradj erős, ne nyúlj semmilyen gyógyszerhez se. Próbálj meg sokat aludni, hamarabb átmész a nehezén.
2015. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt különösebben nehéz letenni, nem is kívánok semmit, vagy érzek kényszert bármire, csak ez a rosszkedvűség, ami nehézkes, és kellemetlen! :(
2015. júl. 30. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot,hogy tisztuljon a szervezeted!
2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KB. mennyi idő alatt tisztul ki teljesen a szervezetem?
2015. júl. 30. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez még csak az eleje...
2015. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mire számítottál? mire volt ez jó neked egyáltalán? más éjszakázik/ 2 műszak mellett még edzeni jár meg eltartja a családját Te meg a fesztiválon felzabáltad az összes cuccot az utcáról. meg is érdemled, örülj ha megúsztad egy kis rossz kedvel
2015. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Par nap

egyel igyal aludj

2015. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!