Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 hónapja szedek Frontint,...

5 hónapja szedek Frontint, kezd nem használni. Váltás megoldás?

Figyelt kérdés

Rivotrilra gondoltam. Előtte azt szedtem anno, de egy idő után nem reagált a szervezetem rá sehogy, csak kb mintha cukorkát ennék. A Frontin eddig jó volt, de kezd gyengülni a hatása. Emelni nem akarom, mert azért az szerintem rosszabb lenne. Vajon mostmár használna újra a Rivo?


(NEM VÉLEMÉNYT KÉREK, akinek csak az van, meg hogy ne szedegessek ilyen $zarokat, kíméljen meg, nem az érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)



2015. júl. 30. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el a pszichiáteredhez!
2015. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szedjél leszarom tablettát, járj el futni rendszeresen és tanulj megküzdési stratégiákat, konfliktuskezelést, stb. A gyógyszerek nem csinálják meg ezt helyetted, csak arra valók, hogy egy kis időt adjanak, amíg megtanulod a lelki problémáidat lelki szinten kezelni.
2015. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Folyamatban van a váltás, mivel ahova eddig jártam, $zar volt.

2. Zárójeles rész látom kimaradt....

2015. júl. 30. 22:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Látom, kimaradt a hozzászólásom lényege. Nincs olyan tabletta, ami önmagában örökre megoldaná a problémáidat. A Rivotrilt már jól ismeri a szervezeted, két hétnél tovább nem hatna, talán addig sem. A Frontin se hat már úgy. Még kipróbálhatsz pár ilyen drogot, aztán jöhetnek a kísérleti vagy nem legális szerek és a végén a zárt osztály is. Oké, hogy pár hónapig szeded, amikor nagyon hullámvölgyben vagy, de mikor fogod azt mondani, hogy itt az ideje kitörni és kigyógyulni ebből?
2015. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nem a depr. a lényeg. Hanem hogy NEM TUDOK aludni. 3 éjszaka plafonbámulás után már nekem is égnek és vörösek a szemeim, de akkor sem megy. De ezt csak az érti, aki tapasztalt hasonlót.

Aki nem, az csak fújja a "lényeget", mint a szentírást...

2015. júl. 30. 23:29
 6/15 anonim ***** válasza:

PSZICHIÁTEREM MONDTA HOGY A FRONTIN NEM VESZTI EL HATÁSOSSÁGÁT!!! Márpedig amit doktornőm mondd az mindig igaz!


Leveled alapján azt gondolom te eleve rivotril-t akarsz szedni és ez a frontin nem használ dolog egy megmagyarázása annak miért akarsz rivotrilt kapni orvostól!! De megsúgom a rivotril már olyan kategóriába esik aminek kiváltásához már személyi igazolvány szám is kell meg még egyéb irat hogy milyen ne engem kérdezz!

2015. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja meg ha nem tudsz aludni háziorvos felír neked stilnoxot
2015. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

4: Szerinted fél évig megalkuvásból szedtem a Frontint?

Nekem aztán oly mind1, hogy hívják, ha használ, miért akarnék Rivotrilt szedni, ha használna a Frontin?

Eddig napi 1 mg-mal elvoltam.

Most 2-3tól alszom 6 órát.

Nekem azt mondta a pszichiáter, hogy hozzá lehet szokni.

Háziorvosom semmit nem ír fel. Múltkor fel akartam íratni alvásra gyógyszert (NEM Rivotrilt, mégcsak nem is pszichiátriai cuccról van szó), közölte, hogy ő semmit, jó lesz nekem a Frontin. Ok, 50 db-bal kihúzom már ezt a 2 hetet....



Valaki esetleg válaszolna a kérdésre is, és tud olyan gyógyszert, ami használ is, és nem 10x annyi az ára, mint ezeknek? Mivel rendszeres dologról van szó....


(Eszembe nem jutott illegálisan beszerezni.)

2015. júl. 31. 08:54
 9/15 anonim ***** válasza:

"PSZICHIÁTEREM MONDTA HOGY A FRONTIN NEM VESZTI EL HATÁSOSSÁGÁT!!! Márpedig amit doktornőm mondd az mindig igaz! "


A többi sem veszti el, csak a szervezeted hozzászokik. Ugyanaz a dózis nem képes a végtelenségig elbírni a növekvő ingerszámmal.


Kérdező, alvásproblémákra jobb a rivotril, bár komoly inszomniánál az sem sokáig.

2015. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
benzodiazepin tolerancia ---->google :)
2015. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!