Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 hónapja szedek Frontint,...

5 hónapja szedek Frontint, kezd nem használni. Váltás megoldás?

Figyelt kérdés

Rivotrilra gondoltam. Előtte azt szedtem anno, de egy idő után nem reagált a szervezetem rá sehogy, csak kb mintha cukorkát ennék. A Frontin eddig jó volt, de kezd gyengülni a hatása. Emelni nem akarom, mert azért az szerintem rosszabb lenne. Vajon mostmár használna újra a Rivo?


(NEM VÉLEMÉNYT KÉREK, akinek csak az van, meg hogy ne szedegessek ilyen $zarokat, kíméljen meg, nem az érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)



2015. júl. 30. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!!


Jobban megbízok a pszichiáternőmben aki szerint a frontin nem veszti el a hatékonyságát és kiváló szorongásoldó szer marad még hosszútávú használat után is!

2015. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kételkedtem abban, hogy te ezt hiszed. Nyugodtan tedd, de a biokémia nem így működik. Csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy amihez nem értesz (főleg életveszélyes témakörökben), abban ne adj tanácsot. Attól te még bízz meg az orvosodban, ha eddig bevált a kezelése. A Frontin fő hatóanyag az alprazolam, ami a benzodiazepinek családjába tartozik, ha érdekel, nyugodtan olvass utána hogyan is működnek.
2015. aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Cukipofacska utolso!


Jobban megbizok szakemberben mint benned es nem erdekel az alprazolam biokemiaja. Inkabb annak hiszek amit tapasztalok tehat higy nekem meg most is negy ev szedes utan is ugy hat mint annak idejen mikor elkezdtem szedni. Meg ismerosomnek is hatasos pesig ő ot eve szedi!


Ui: te szedtel mar ilyet mert azt latom elmeleti tudasodban nincs hiany (wikipediarol amit olvastal ;) de ez olyan tema amit tapasztalni kell nem olvasgatni rola butasagokat!

2015. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Ne személyeskedj, nem tűnsz tőle okosabbnak.

Igen, 16 éve szedek hasonlókat, bőven volt időm tapasztalni és utánajárni. Megismétlem, talán nem voltam elég érthető: te azt hiszel, amit akarsz, annak, akinek akarsz, de más egészségével ne szórakozz azzal, hogy hamis tanácsokat osztogatsz.

2015. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyénként a kérdező, én, és még néhány ismerősöm tapasztaltuk, hogy az alprazolam is "elveszíti a hatását", plusz a pszichiáterem is megerősítette, sőt, ő hívta fel előre a figyelmemet, amikor legelőször nyugtatót írt fel.
2015. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!