Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történt már valakivel komoly...

Történt már valakivel komoly baj alkohol+nyugtató kombótól?

Figyelt kérdés

Ugye benne van a betegtájékoztatóban, hogy nem szabad ráinni meg légzésleállás, epilepsziás roham, miegymás. Viszont élő emberrel nem találkoztam eddig akinek bármi komoly baja lett volna belőle. (Az a max, hogy nem emlékszik semmire, és utána három napot aludt).


Nem azért kérdezem, mert Fronyóra akarok vedelni, csak kíváncsi vagyok, hogy ez csak a szokásos "elrettentő drogstratégia" (ami évtizedek óta nem működik) vagy tényleg a tűzzel játszik az aki Frontinra, Xanaxra, Rivotrilra iszik?



2015. aug. 8. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nagynéném ebbe halt bele. Gyógyszer mellé alkoholt ivott.

De vannak hírességek akik szintén ebbe haltak bele

Pl: Whitney Houston

Anna Nicole Smith

Janis Joplin és még jó sokan,


Vannak akiknek a gyógyszerek összetevői nem okoznak nagy bajt ha alkohollal párosítják, de vannak akik belehalnak. Ahogy a nagynéném is. Nem volt gyógyszerfüggő sem alkoholista, csak időnként élt vele.

2015. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna volt egy elég hosszú időszakom, amikor mindent nyomtam egyszerre, ész nélkül, súlyos depresszió miatt.

Eredmény: toxikológia 4x, pszichiátria 3x, és máig rettenetes emlékek a rosszullétekről (már amire emlékszem...).

No de azért nem egy-egy szemekről volt szó.

2015. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3x1 0,5 mg-os Frontin van felírva pánikbetegség miatt, de nem szoktam beszedni gyakran, sőt van, hogy nincs is rá szükségem. Egyszer egy iszogatós este napján valamin felhúztam magamat és megszokásból bevettem egyet, aztán elfelejtettem a dolgot és elmentem bulizni. Nem ittam sokat 2-3 sört mindössze és csak annyit vettem észre, hogy nagyon "ütött" a sör. Lefeküdtem aludni utána, ahogy hazaértem és reggel iszonyat fejfájásom volt. Azóta jobban odafigyelek, nem véletlen, hogy nem szabad inni utána alkoholt!
2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt 2xszer is....A rivotrilnak egy napos a hatási ideje...szoval ha másnap bulizni akarsz akkor ne vegyél be mert porul jársz..föleg ne rövidet...mondjuk én a sörtöl kaptam egy kisebb epilepsziás rohamot..Szoval nem ajánlom hogy iszogass rivotril alatt betegtájékoztatoba is benne van..amugy én hol 2 0.5 es vagy 3 db...változo...Egy 24 éves lány...
2015. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem semmi. Még csak nem is aludtam három napig, csak max 12 órát... annyit meg cuccok nélkül is simán alszok, szóval...
2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!