Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bajom van? Ez mennyire lehet...

Bajom van? Ez mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset alszok,faradt vagyok,nyugos es elegen van. Mar nagyom besokaltam es a viselkedesem is megvaltozott,agressziv,magamba fordulo lettem. Azt erzem,hogy valaki bele maszik a fejemben es o iranyitja a gondolataimat es beszelni probal velem. Probalok nem valaszolni. Felek,hogy figyel is. Szerintetek mit csinaljak?


En mindig egy nagyon eros,vezeto tipusu no voltam,de most mar annak is orulok,hogy ertelmesen ki tudtam fejezni a gondolataimat jelenleg. Nagyon-nagyon donteskeptelen lettem es nagyon kell a segitseg. Ezzel menjek orvoshoz? Budapestit keresnek,kihez menjek?

Koszonom a valaszt elore is! Nagyon orulok minden tanacsnak es segitsegnek,merr ugy erzem bele pusztulok az alvas hianytol. Ejszai fejben beszelgetestol.meg foleg.


2015. aug. 9. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos menj, ő ad majd beutalót további vizsgálatokra.
2015. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám, hátha tudok segíteni.
2015. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősen javallott egy pszichiáter felkeresése. Ez elég komolynak tűnik. Ajánlani nem tudok konkrét embert, de háziorvos ad beutalót egy kivizsgálásra és elmész ahhoz,akit ő ajánl. De ne halogasd.
2015. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Észrevetted, hogy gondolatoktól és érzelmektől félsz?


Próbálj megfogni egy ilyen gondolatot és tedd le magad elé az asztalra, hogy megvizsgáld! Nem fog sikerülni, mert nincs, az csak egy gondolat, amiben hiszel. Inkább nézegesd meg őket és a hatásukat pártatlanul, amikor felbukkannak. Aztán nézd meg, hogy ahogy felbukkantak benned, ugyanúgy eltűnnek.

2015. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!