Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segíthetek depressziós...

Hogyan segíthetek depressziós édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok és nem tudom, hogyan segíthetnék anyának kigyógyulni? Sajnos hetente csak 1 napig vagyunk együtt és miután eljövök otthonról pár napig énis nagyon rosszul vagyok ez miatt? Mit csináljak? Hogy segíthetek?
2010. márc. 8. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel gyakran, kérdezd meg hogy van, próbálj neki segíteni amiben tudsz, vigyél neki valamit ünnepekkor meg szülinapra stb. Ha van rá lehetőságetek, pszichológushoz/pszichiáterhez is érdemes lenne elkísérni. Sokkal többet nem hinném, hogy tehetnél érte.
2010. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha anyukád depressziós, akkor leginkább úgy tudsz rajta segíteni, hogy rábeszéled, menjen el orvoshoz. A depresszió gyógyítható. Ennek a betegségnek az is az egyik tünete, hogy a betegnek nincs betegségtudata. Ha el is megy az orvoshoz, nem tudja, vagy nem akarja elmondani a baját, vagy nem szedi a gyógyszerét.
2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!