Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék újra visszailles...

Hogyan tudnék újra visszailleszkedni a társadalomba és akár munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy miután a sulit befejeztem 2 évig semmit nem csináltam,és teljesen elszoktam mindentől korán kelés munka stb.Iszonyat antiszociális lettem ha már be kell mennem a városba kiver a víz.Utálom az embereket.Reggel mikor felkelek mindig kicsit rosszul vagyok szédülök izzadok,görcsölök,ezek estére elmúlnak és este úgy normálisnak érzem magam.Ha kilépek az utcára akkor fél óra múlva már úgy le vagyok izzadva,hogy nagyon kellemetlen az egész ruhám tiszta víz,na most így hogy találok normális munkahelyet pl?:S

Ötletek,hogy,mi legyen az első lépés?


2015. aug. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el éjjeliőrnek. Vagy állandó éjszakás műszakra.
2015. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezekkel érdekes nincs bajom,néha néha van egy-két éjszakai műszakom de csak havi pár alkalom és azzal semmi gondom
2015. aug. 13. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én is 2 évig voltam otthon. Aztán egyik napról a másikra kaptam munkát, de semmi különleges változást nem tapasztaltam magamon. Mentem dolgozni.

Erőt kell venned magadon, aztán majd csak beleszoksz.

2015. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a munkával semmi bajom nincs,inkább az hogy meg kell jelenni valahol egy közösségben kell lenni
2015. aug. 13. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Erre nincs csodamódszer, sok munkával lehet javítani a problémán, gyors megoldás nincs.
2015. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mit értesz sok munka alatt?:)
2015. aug. 13. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok munka alatt azt értem, hogy megpróbálsz visszailleszkedni, más lehetőséged nem nagyon van. Ha valaki utálja az embereket, azt tapasztaltam, valójában saját magát utálja. Bizonyos embereket persze lehet utálni, de ha minden embert, ott valami más is van a háttérben. Én jártam úgy, hogy az utcára nem bírtam kimenni, olyan erős fóbiáim voltak, manapság már nincs ilyen gondom, és az embereket sem utálom. Arra azért emlékszem sokáig tartott megváltozni. 5 év kb. Erről sokat tudnék írni, de olyat nem amitől meggyógyulnál. Annyit biztosan ki merek jelenteni, ez nem egy egészséges gondolkodás.
2015. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!