Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Problémám van a társadalomba...

Problémám van a társadalomba való beilleszkedéssel! Hogy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

Folyamatosan nyomaszt valami mintha hiányát érezném valaminek, szerintem ez a téboly első szakasza!

Nehezen találok magamnak társaságot, és amit találtam az is rossz társaság volt és törvény sértésbe vitt bele! Egy ideig azt hittem a magányt érzem de társaságban is ugyan olyan rosszul vagyok. Le tudom magam kötni rengeteg dolgot szoktam készíteni és tetszik az efféle munka! Nincsenek anyagi problémáim nem is voltak soha! nincsenek gyerekkori barátaim nem is voltak soha! Jelenleg sem mondhatok senkit a barátomnak de úgy érzem hiányzik egy társaság, bár társaságban egyedül akarok lenni!

Próbáltam dohányozni nem ízlett pedig a leg drágábbat vettem a boltban! Próbáltam rászokni az alkoholra az se volt megoldás csak mindig rosszul lettem, és erősödtek bennem a negatív érzések! Ezek után a drogokat meg se próbáltam pedig lett volna rá alkalmam!

Szichológus nem talált semmit annyit mondott hogy alapvető emberi érzések nem fejlődtek ki!

Pszichiáter skizotópiával gyógyszeresen kezel.

_____________

Magamról 25 éves fiú vagyok magántanulóként szép eredményekkel végeztem, utcaseprőként dolgozom, szeretek alkotni dolgokat :varrni, festeni, rajzolni, gravírozni, faragni...stb

_________________________________________________

Ha elolvastad mit ajánlasz hogy jobban érezzem magam!

Párbeszédre számíts ha válaszolsz!



2014. máj. 4. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Írod, hogy nincsenek anyagi problémáid, de írod azt is,hogy utcaseprőként dolgozol.


Hát nem tudom, melyik országban sepersz utcát, de Mo-n elég keveset keresnek az utcaseprők..


Vagy ez valami kamu kérdés? o.O

2014. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

70 000-et kapok kézhez a bátyám 50 000 anyám 45 000 öreganyám 68 000 havi rezsi összes 20 000 +kaja + hitel

___________________________________________________-

Nincsenek anyagi problémáim!

2014. máj. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!