Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová fordulhatnék segítségért,...

Hová fordulhatnék segítségért, hogy túléljem a jelenlegi lelkiállapotot?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hatalmas szükségem van olyan emberek segítségére, akik segítenének kilábalni ebből a lelki állapotból, amiben úgy 1 hete vagyok és úgy érzem egyre csak mélyebbre merülök benne. Sajnos vidéki vagyok, itt a pszichológiai szakrendelésen és a pszichiáteren kívül semmi más lehetőség nincs, pénzem pedig nincs, hogy magánpraxisra járjak. Az életem kudarcok sorozata, amikről én tehetek, ezzel mind tisztában vagyok, de most nagyon úgy érzem, hogy semmi jövőm nincs már ebben az életben.
2015. aug. 16. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Segélyvonalon beszélgetés?

Mennyi idős vagy?

2015. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszelgess baratokkal, szulokkel, velem, vicc vot

az a lelki segelyes telefonos cucc is ott van,de szerintem nem er semmit, de probald meg:)

2015. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Nincsenek barátaim, a családom egyik részét hidegen hagyom, a másik része (szüleim, nagyszülők) is épp elég gonddal küzd, nem akarom terhelni őket. Rajtuk kívül pedig máshogy tényleg nem tudok fordulni, mert egyszerűen nincsen kihez.
2015. aug. 16. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
egyedul nem tudsz kilabalni? Marmint en sosem beszelek a problemaimrol, sajat magam oldom meg es huzom ki magam a godorbol. nem menne?
2015. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem. Azt érzem, hogy nagy-nagy szükségem van valakire, aki most velem lenne és támogatna.
2015. aug. 16. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy lelkizos, de ha gondolod, en meghallgatlak. Nem mondom, hogy tudok segiteni vagy vilagmegvalto csodat tenni, de ha meghallgatas kell es nehany biztato szo, az talan sikerul.
2015. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!