Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterápia sztk alapon...

Pszichoterápia sztk alapon ugyanolyan mintha magánúton mennék?

Figyelt kérdés
Depresszióval mentem pszichiáterhez. Ő felírt nekem egy antidepresszánst, de azt mondta, meggyógyulni csak a pszichoterápiától fogok, ezért be fog vinni a kórházba terápiára. Viszont nem tudom milyen sztk alapon a pszichoterápia ellátás. Mindenféleképpen sokáig tartó hosszú terápia kellene, ugyanis régi dolgok is vannak... Szerintetek megkapja az ember ugyanazt az ellátást sztk pszichoterápiánál is?
2015. aug. 18. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, a magán rendelést én jobban szeretem. Megírod nekem mi a probléma? Hátha tudok ajánlani valakit
2015. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megkaphatja, ráadásul ingyen, ami magánrendelésen kb 8000ft átlag lenne 1 órára (45perc). Az sztk helyett a Támasz gondozók sokkal jobbak!
2015. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!