Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmaimtól hogy tudok...

Rémálmaimtól hogy tudok megszabadulni? 20/f

Figyelt kérdés
Régen elég sok, rossz dolog történt velem, az iskolában, és családon belül is, sok rosszat tapasztaltam. Ezzel kapcsolatos álmaim vannak, hogy újra a suliba vagyok, és megint körbe vesznek és kigúnyolnak meg fizikailag bántanak. Vagy családdal kapcsolatos, amit itt nem szeretnék most részletezni.
2015. aug. 24. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudtad még feldolgozni a konfliktusokat. A legjobb, ha kibeszéled magadból általában ez szokott segíteni. Ha ez se válik be, akkor keress fel egy pszichológust, de hogy őszinte legyek szerintem nem kell hozzá szakember. Néha csodákra képes egy-egy tartalmas beszélgetés ;) a sulis szekálásokkal kapcsolatosan, velem is ez volt csak nekem a hátam mögött kavarták a dolgokat, a szemembe nem mondtak semmit. Az idő segített és az, hogy úgymond megbocsátottam nekik, de a személyiségemen nyomott hagytak. Ha nincs kivel beszélned, akkor írhatsz nekem privátot, szívesen "meghallgatlak". :)
2015. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban voltak rémálmaim, állandóan sárkányok üldöztek. Biztos a sok buta mesétől, mega nagyapám hangos horkolása miatt Egyszer elhatároztam, hogy átveszem az irányítást, azt fogom álmodni, hogy legyőzöm a sárkányt. soha többé nem álmodtam velük. Valahogy azt kellene elérni, hogy napközben is ne a múlt sérelmein rágódj, feltehetőleg akkor békén fognak hagyni álmodban is. Foglald le magad valamivel, ami elfáraszt, pl, sportolj, barkácsolj, keress valami hobbit, ami leköt.
2015. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!