Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiket depresszioval diagnoszt...

Akiket depresszioval diagnosztizaltak orvosilag, milyen tuneteik voltak? Vegul mi segitett?

Figyelt kérdés
Sajat tapasztalatok erdekelnenek.
2015. aug. 24. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem aludtam 3 napig, szétestem, volt hogy biciklivel mentem a boltba aztán anélkül jöttem haza. Papira kellett felírnom mit kell venni, holott nekem erre sose volt szükségem. Fájt még a fejem arra emlékszem, pedig sose szokott. Ez akkor volt amikor egyik évben nagyon sokáig tartott a tél, és munkám se volt. Mi segített, hát őszintén szólva nem tudom, elkezdtem szedni antidepresszánst, és nem sokkal később munkám is lett. Méghozzá elég jó. Szerintem mindkettő segített, a rossz hír hogy az antidepresszánsról azóta se jöttem le teljesen. Próbáltam, de eléggé padlót fogtam. Valószínű hogy csak elvonási tüneteim voltak de nem gyengék. Röviden ennyi.
2015. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. ezek szerint a gyogyszeres megoldas is csak felmegoldas? mert akkor inkabb kivarok, amig elmulik
2015. aug. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!