Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történhet ebből baj?

Történhet ebből baj?

Figyelt kérdés

Júliusban volt egy pánikrohamom a nagy melegben, kértem időpontot EKG-ra és csak szeptemberre kaptam időpontot.

a vérvételből kiderült hogy vashiányos vagyok, gyógyszert is szedek rá. az orvos a tünetekből megállapítva felírt nekem nebibeta nevű gyógyszert amiből napi 2x felet kell bevennem.


ez egy értágító gyógyszer..

hogy ha nincs különösebb bajom, pánikbeteg/vashiány kombóban szenvedek és nem is szív eredetű fájdalmaim vannak (szúrások konkrétan a szív tájékán és nem nyomás a melkasban, hátfájás - ami a rossz tartásom miatt van valószínűleg)


nem lesz bajom tőle hogyha szedem? (sosem szedtem komolyabb gyógyszert csak gyulladás és fájdalomcsillapítót, ezért kérdezem mert az ilyen szívgyógyszerekhez már nem nagyon van merszem nyúlni. valaki valami tanács?



2015. aug. 25. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
te nem csak pánikbeteg vagy hanem hipochonder is. Kórosan túlértékeled a testi panaszaidat amiről beszélsz szív beszúrás vagy mi az idegességtől van pszichés alapon! Neked nem a testeddel van baj hanem az agyaddal azt kéne kezelni!
2015. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad"


Nem csodálkozom, még ezt is sokallom.

2015. aug. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!