Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lesz valaki illetve...

Mitől lesz valaki illetve hogyan orvosolható a lelki sérülés vagy az érzelmi sérülés?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy más vagyok ,mint a többi ember, sokkal erősebben hatnak rám a körülöttem történő dolgok. Akár egy elhangzott szón is annyit tudom rágni magam,hónapokig.Eléggé nehezen barátkozom, visszahuzodott vagyok, borzasztoan félek attól,hogy megántanak,kinevetnek stb. És minden tünete megvan az érzelmi sérülésnek. Nem volt valami boldog gyerekkorom,édesapám alkoholista volt, mostmár nem és nagyon jó kapcsolatban vagyunk.Talán az befolyásolhatott? És hogyan lehet ettől megszabadulni vagy kigyógyulni ,akár enyhiteni a dolgon? :) Válaszokat előre is köszönöm! :)

#lelki sérülés #érzelmilegsérült
2015. aug. 26. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez minddenképp befolyásolhatott. Túl kell tenned magad rajta. Kell valaki akivel beszélhetsz erről.

Akár szakembertől is kérhetsz segítséget ő jobban tud segíteni.

Megkell próbálnod nyitottabbnak lenned,beszélgetni, ismerkedni új emberekkel. Ne félj folyton attól hogy kinevetnek, nyílván lesznek akik megbántanak,de biztos lesz olyan is aki megszeret.

DE ehhez először önmagad kell szeretned!

2015. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélgetünk?
2015. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A személyiség problémás részei pszichoterápiával jól átdolgozhatók. Tapasztalat.
2015. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ki akarsz jönni ebből? vagy csak a szőnyeg alá söpörni, hogy ne törjön elő? mit szeretnél? könnyű vagy a nehezebbik utat? csak próbálnád vagy tényleg harcolnál? ha segíthetek, keress meg
2015. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!