Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki sok gyógyszert vesz...

Ha valaki sok gyógyszert vesz be (mondjuk öngyilkossági szándékkal) akkor mi történik vele? Csak úgy elalszik, vagy szenvedni fog előtte?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legvalószínűbb, hogy csak kihányja az egészet és irtó rosszul érzi magát tőle, de amúgy túléli. Aztán itt van a második verzió, hogy ténylegesen belehal... de! Az nem úgy történik, mint a filmekben, hogy beveszel pár doboz altatót, aztán alszol egy jót (örökké), hanem a gyógyszer kikezdi a belső szerveidet, vért hánysz, irtó szenvedések közepette kórházba visznek, ahol nyilván nem adhatnak neked semmit a fájdalom ellen, mert már elég sok gyógyszert bevittél a szervezetedbe, szóval csak megfigyelésen tartanak... miközben te órákig vagy napokig haldokolsz (szó szerint), ők nem tudnak csinálni semmit, csak figyelik v. esetleg stabilizálják (ha tudják) a helyzetet.... aztán végül vagy túléled vagy nem. Ezt senki nem tudja megmondani előre.

Szóval..... a gyógyszerezés az egyik legkévésbé hatásos módja az öngyilkosságnak. Ha nem hiszel nekem, nézz meg bármilyen statisztikát, mind ezt támasztja alá. Ha tényleg ki akarod csinálni magad, semmiképpen nem ezt válaszod. Mert nagy esélye van, hogy túléled, de ha bele is halsz, nagyon hosszan fogsz szenvedni előtte, amit nyilván nem akarsz.....

2015. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ez nem egy kellemes halál. Köszönöm a választ!
2015. aug. 27. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért 1-hez hozzáfűzném, hogy azért egy gyomormosást megtesznek a dokik...
2015. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit fűznék hozzá, hogy nyomorék is lehetsz egy életre. Magatehetetlenül vegetálhatsz.
2015. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. A sok gyógyszer nem jó. Köszönöm!
2015. aug. 27. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki igazán meg akar halni, mint én, annak az élet sokkal nagyobb szenvedéssel jár, mint egy jó ütős öngyilkossági módszer, ezért nem agyal a fizikai fájdalmon.
2015. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ha valaki nem akar még több fájdalmat? Vagy ha valaki nem is érez fájdalmat, egyszerűen csak üres és csendben akar lelépni?

Nem mindenki egyforma.

2015. aug. 27. 21:51
 8/8 anonim válasza:
Én is úgy tudom, ha időben megtalálnak, gyomormosás. Néhányan mondták, akiknek volt gyomortükrözése, mindent érzett. A lidokain nem segített. Vagy marha sokat szenvedsz.
2015. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!