Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges ez a visszaesés?

Lehetséges ez a visszaesés?

Figyelt kérdés
Szóval rendkívül félek, a múltamtól már pár hónapja brutális bevillanásaim vannak, félek, hogy a mostani úgymond tökéletes életem elvesztem. Azok az idők jönnek vissza, amikor nagyon sokat szenvedtem, és már kényszercselekedetek is hozzájárulnak, ha nem nyúlok oda egy tárgyhoz, akkor visszaesek az akkori érzéseimbe, meglátásomba. Most azért olyan jó minden, mert gyógyítom magam lelkileg, fejlődöm. A legnagyobb félelmem az, ha én visszaesek oda mentálisan, ahol voltam. Ilyen lehetséges?

2015. aug. 30. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne koncentrálj ezekre a gondolatokra. Relaxálj naponta háromszor. Szedj növényi nyugtatót, B-MAX vitamint, vagy Brandenburg neurót. Ez utóbbi nagyon jó, mert van benne egy lazító gyógynövény és magnézium, meg B vitaminok. Valamit sportolj is napi szinten.
2015. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!