Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns 3 heti szedés...

Antidepresszáns 3 heti szedés után visszaesés lehetséges?

Figyelt kérdés

Szerintetek belefér, hogy új antidepresszáns szedésekor 3 hét alatt fokozatos javulás után ismét visszaesek?

Már úgy tűnt, lassan egészen jól leszek és ma ismét sírógörcseim és szorongásos rohamaim vannak. Aki szedett már antidepresszánst, 3 hét után tapasztalt hasonlót? A dózisemelést mennyi diő után szokták javasolni?


2014. szept. 18. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Plane, ha xanaxot szedsz melle. Orvosnak feltétlenül elmondani!
2014. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de miert pont xanax mellett?Es mi vahato ezutan?Javulhat az allapotom meg?
2014. szept. 18. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
A xanax fő alkotóeleme egyeseknél pont a hatásával ellentétes reakciót vált ki. Nálam pl öngyilkos gondolatokat váltott ki. Az orvosom mondta, hogy eleg gyakori
2014. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Vala pedig a farizeusok közt egy ember, a neve Nikodémus, a zsidók főembere:

2. Ez jöve Jézushoz éjjel, és monda néki: Mester, tudjuk, hogy Istentől jöttél tanítóul; mert senki sem teheti e jeleket, a melyeket te teszel, hanem ha az Isten van vele.

3. Felele Jézus és monda néki: Bizony, bizony mondom néked: ha valaki újonnan nem születik, nem láthatja az Isten országát.

4. Monda néki Nikodémus: Mimódon születhetik az ember, ha vén? Vajjon bemehet-é az ő anyjának méhébe másodszor, és születhetik-é?

5. Felele Jézus: Bizony, bizony mondom néked: Ha valaki nem születik víztől és Lélektől, nem mehet be az Isten országába.

6. A mi testtől született, test az; és a mi Lélektől született, lélek az.

7. Ne csodáld, hogy azt mondám néked: Szükség néktek újonnan születnetek.

2014. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16. Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

17. Mert nem azért küldte az Isten az ő Fiát a világra, hogy kárhoztassa a világot, hanem hogy megtartassék a világ általa.

18. A ki hiszen ő benne, el nem kárhozik; a ki pedig nem hisz, immár elkárhozott, mivelhogy nem hitt az Isten egyszülött Fiának nevében.

19. Ez pedig a kárhoztatás, hogy a világosság e világra jött, és az emberek inkább szerették a sötétséget, mint a világosságot; mert az ő cselekedeteik gonoszak valának.

20. Mert minden, a ki hamisan cselekszik, gyűlöli a világosságot és nem megy a világosságra, hogy az ő cselekedetei fel ne fedessenek;

21. A ki pedig az igazságot cselekszi, az a világosságra megy, hogy az ő cselekedetei nyilvánvalókká legyenek, hogy Isten szerint való cselekedetek.

2014. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az iget! A xanaxtol nekem nincs bajom,eddig csak segitett. Valami nem stimmela gyogyszerrel.Vagy keves vagy az ido volt keves,amig szedtem.Nem tudom,de nagyon elkeserito es ijeszto.Mar csak Istenben bizhatok,hogy csodat tesz az eletemben.
2014. szept. 18. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, kicsit erdekes vagy.... Vallásos ember nem depressziós, neki ott a hit.
2014. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neked fogalmad nincs rola,miről beszelsz!Örülj neki,hogy nem tudod!
2014. szept. 18. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem tudom?
2014. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tennel ilyen kijelenteseket. De nem ez a lenyeg. Azt szerettem volna tudni,hogy attol,mert van visszaeses,remelhetem-e meg,hogy a gyogyszer elobb-utobb hasznal.Tapasztalatokat vartam es varok.
2014. szept. 18. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!