Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszak eshetek a depresszioba?

Visszak eshetek a depresszioba?

Figyelt kérdés
4 evvel ezelott, egy evig korulbelul depresszios voltam, en ugyan nem vettem tudomast rola, hogy beteg voltam, de szuleim meseltek, es igy utolag en is latom,hogy depresszios voltam.. Iszonyat 1 ev volt, es sokszor elo jon belolem az a szorongas, meg, hogy nem akarok emberek kozott lenni, csak egyedul.Felek nem gyogyultam ki rendesen, viszont azert nem orvosi eset, szerintem.. Szerintetek??

2012. febr. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza akarsz esni?
2012. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, egyaltalan nem, irtam is, hogy iszonyu volt. Csak a kerdes, hogy amiket leirtam annak a jelei, hogy nem gyogyultam ki rendesen?
2012. febr. 18. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem annak a jelei, de ha gondolsz rá akkor előfordulhat a visszaesés.
2012. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod nem fogsz visszaesni. Tereld el a gondolataidat. Lélegezz rendesen! Tanulj meg lazítani, relaxálni. Ha szorongásod lenne azonnal tegyél ellene! Az biztos, hogy kigyógyultál a négy évvel ezelőtti betegségedből. Ez most már nem annak a következménye, mert akkor hamarabb visszaestél volna.
2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!