Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van online, ingyenes pszicholó...

Van online, ingyenes pszichológus?

Figyelt kérdés
Mivel nem múltam el 18 éves a városban nem hajlandóak fogadni, másik városba nem tudok átmenni most, hogy itt a suli és készülök ezerrel az értségire, viszont mást nem tudnánk kifizetni. Mit tanácsoltok?
2015. szept. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy értelmesebb embert és beszéld meg vele a problémáidat. Nagyjából ugyanaz a hatás. Anyám pszichológus, de hidd el, egy forintot nem fizetnék neki ezért a "tudásért" :D
2015. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért az durva ... esetleg a pázmányon végzett? :) nem értem, miért tekintik egyesek komolytalannak a pszichológia tudományát... persze ez is emberfüggő, na meg lehet trehányul is és nagyon szakértő módon is végezni.


hallottam egyébként olyan pszichológust aki online, skypen is vállal, de az is fizetős (legalábbis akikről én tudok)

2015. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!