Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik Online pszichológus?

Létezik Online pszichológus?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben hihetetlen feszülts vagyok és nem a karácsony miatt. A volt munkahelyem készített ki teljesen, a főnököm ott rúgott belém ahol csak tudott, ha megcsináltam a munkámat az volt a baj, ha nem akkor az, ha többet csináltam mint amit aznap kellett volna akkor már nyaliztam... Mindegy is, felmondtam 1 hónapja, le is telt a felmondási idő 1 hete, azóta itthon próbálom összeszedni magam, de nehezen megy és azt hiszem egyedül nem is fog menni. Folyamatosan ordítok, szinte ok nélkül robbanok minden apróság miatt, pedig én soha nem ilyen voltam. Próbálom kontrollálni magam, de sajnos nem megy.

Viszont nem Magyarországon élek, az itteni nyelvet pedig nem beszélem annyira tökéletesen hogy pszichológushoz menjek. Valaki nem tud esetleg online vagy skypeos vagy bármilyen pszichológust?

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. dec. 23. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvostudakozo.hu-n írhatsz pszichológusoknak.
2013. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van sok, írd be a google-be,

vagy lelkisegely@hatter.hu vezetékesről: 80/505605 van skype-juk is, de annak nem tudom most az elérhetőségét

2013. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, de olyat keress, aki nem írásban, hanem mondjuk skype-on keresztül kezel. Az írás ugyanis messze nem olyan hatékony, mint a beszéd!!!!
2013. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!