Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy film...

Létezik olyan, hogy film függőség?

Figyelt kérdés
Apám már ott tart, hogy csak a film+ menjen de hangosan a Tv-ben, mindegy mi megy rajta, végignézi, de annyira azt figyeli, hogy akár mit mondunk neki észre sem veszi, vagy 20 perc múlva válaszol. Hazajön munkából, és egész dél után ez megy. Mit lehetne tenni? Engem zavar már egész nap a sok zaj, nem kéne még itthonra is folyamatosan...
2015. szept. 4. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Letezhet, de nem is ertem, en is neztem egyszer-ketszer a Film+-t de meguntam mert ugyanazok a filmek mentek rajta egymas utan minden heten...

Le kene vele ulni beszelgetni, hogy miert teszi de gyanitom, arra mar nem lenne hajlando. Anyukad mit szol hozza?

2015. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát semmit. Mondja, hogy vegye halkabbra, de aztán szépen lassan csak vissza veszi. Ugyan azok a filmek vannak egy csomószor, de nembaj végignézi megint. A híradó, vagy politikai műsor már érdekesebb lenne. De arra meg azt mondja, hogy a menekülteket mondják csak...
2015. szept. 4. 19:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Most is Steven Seagal megy.
2015. szept. 4. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem haverom volt ilyen.

Elkezdődött egy film aztán se kép se hang.

Olyat rá tudtam volna olyankor verni a fejére:)

2015. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
TV függőséget ismerek, anyósom is ilyen. A tv-nek mindig mennie kell, ha esik ha fúj, ha vendég van akkor is. Nem számít, hogy alig vagyunk ott náluk, akkor is menjen háttérzajként, nehogy értsük egymás szavait. Fel tudnám rúgni a tévét.
2015. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nálunk mindig a Muzsika tv megy max hangerőn. hidd el, az rosszabb...
2015. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
MuzsikaTV?? ÁÁ az tényleg rosszabb lenne! De hiába nem oda figyelek, zavar a robbanás, a lövöldözés meg ilyesmi, ami a Tv-ből jön.
2015. szept. 4. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha elrágná az egér a kábelt ?
2015. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:DD
2015. szept. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor megcsinálná, és menne tovább!
2015. szept. 5. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!