Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen tudok változtatni, vagy...

Ezen tudok változtatni, vagy forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon rég óta van már ez.

Nagyon érzékeny vagyok, de tényleg, ezzel nem is lenne baj, de folyamatos hangulat változásaim vannak, egyik pillanatban nevetek majd vmi rossz eszembe jut és egyből rossz kedvem lesz, és ez egész nap így megy, ezzel együtt szokott lenni, hogy elég gyakran sírógörcsöt kapok, ilyenkor úgy érzem, hogy nincs értelme élnem és egy jelentéktelen személy vagyok, képes vagyok fájdalmat okozni magamnak, ilyenkor.

Lelkileg nagyon a padlón vagyok, semmire se tudok koncentrálni és úgy érzem, hogy el vagyok veszve és nem tudok ezen változtatni. :(

De sajnos nem tudom teljes mértékben ide leírni az érzéseimet és ez nagyon rossz. :(



2015. szept. 5. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezek miatt küldött pszichológushoz a háziorvosom, ahol pánikbetegséget, szomatizációs zavart és disztímiát állapított meg. Egy másik pszichológust ajánlott, hogy hozzá járjak terápiára, de visszautasítottam. Nekem eddig nem sikerült egyedül változtatnom ezen, szerintem konzultálj egy pszichológussal, ő majd utat mutat és hozzáértőbb, mint én. :)
2015. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan pszichológus tud segíteni, aki kiképzett terapeuta.
2015. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval akkor ezek olyan problémák, amelyek kezelésre szorulnak? :S mert vhol belül tényleg érzem hogy ezek az érzések amiket érzek nem normálisak :/
2015. szept. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!