Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Pszichológushoz...

Ez miért van? Pszichológushoz kéne menni vele?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha megbántanak, butának, rondának, semmirekellőnek neveznek, ha kihasználnak, ha szenvedhetek. Az is jól esik, ha fizikailag bántalmaznak. Megvernek, fojtogatnak, lökdösnek... Vagdosom is magam.

Ez a hormonoktól van? 14/L


2015. aug. 22. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban előfordul az ilyen, de ettől függetlenül igen, jó lenne pszichológushoz menned. Gondolom te is érzed, hogy ez így nem jó. Biztos tudna segíteni valaki ilyenben.
2015. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pontosan így vagyok, viszont én mások sebeit csodálattal bámulom, magamon is ahogy csak lehet ejtek sebeket, csak hogy nézegethessem. A barátomnak állandóan mondogatom, hogy ronda vagyok és egyebek, emiatt sokat veszekszünk...

Szerintem hozzám hasonlóan valami lelki fájdalom lehet a háttérben, ezzel talán leplezni próbálod, elfojtani, akár tudat alatt, vagy ha depressziós vagy, akkor legyen valamivel indokolni, ha kedvetlen vagy.

2015. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!