Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem depressziós...

Mi történik velem depressziós kezdtek lenni?

Figyelt kérdés
Mostanaban egyre tobbszor vagyok olyan szinten lehagolt h egesznap csak sírni tudnék. Folyton azon gondolkozom miert en.. Es miert nem halhatok meg a hasam mar pengével megvan vagva ennel tobbet nem szeretnek mondani kizarolag privátba ha valakit érdekel a téma legyenszives privátba ram irni koszonom.

2015. szept. 5. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
lehet. annyira azért nem érdekel, hogy privátot írjak...
2015. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nahat azt valahogy gondoltam h mas problémája senkit nem fog meghatni de koszonom.
2015. szept. 5. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
mit vártál? hogy rögtön mindenki segíteni akar mindenben amikor nem is írsz ki semmit? milyen mesevilágban élsz te, kislány?
2015. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan világba élek ahol az emberek is gerincel elnek. Kisfiú.
2015. szept. 5. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
"móni2001", csak szeretném mondani, hogy a kéretlen üzeneteket olvasás nélkül törlöm...
2015. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, az attól függ hogy 13 éves tinilány vagy-e akinek anyu nem vette meg egy hete az új ájfont és azért hisztériázol, vagy kb 2-3 hónapja magad alatt vagy és úgy érzed nincs kiút. Oké, hogy titokzatos vagy de azért a korod és azt hogy kb. mióta van ez igazán le írhattad volna ha tényleg valamirevaló választ akarsz kapni, mert a "mostanában egyre többször" eléggé tág fogalom. Egyébként ha nemrégiben ért valami trauma pl. haláleset, költözés stb.. akkor attól is lehet és az nem depresszió, bár egy idő után lehet belőle az. Menj el pszichológushoz vagy beszélgess a barátnőiddel. Vagy csak írj le még pár konkrétumot és válaszolok neked, vagy ha nem én majd valaki.
2015. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz privibe velem is volt ilyen talán segíthetek
2015. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!