Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata lennék?

Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés
Pár napja olvasgattam a kérdéseket és ezzel kapcsolatosakat találtam. Olvasgattam és a leírt dolgok majdnem mindegyike illet rám. Jó manipulatív képességek, hazugságok, célok elérése érdekében bármit megtennék. Egyedül az érzelmek teljes hiánya nem igaz. Van egy személy akihez mindennél jobban ragaszkodom, szeretném őt a közelemben érezni. Mindenki mással szemben érzéketlen vagyok, egyáltalán nem érdekelnek , de ők kívülről nem ezt látják többnyire.

2015. szept. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán. De javasolnám, hogy fáradj el egy pszichológushoz, ő biztosan tud majd téged elemezni, illetve véleményt kifejteni.
2015. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pszichopata vagy, de lehet az is, hogy csak politikus.
2015. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Van egy személy akihez mindennél jobban RAGASZKODOM, SZERETném őt mindig a közelemben ÉREZNI." Én pszichopata vagyok a de a kiemelt szavakat nem használom, főleg nem egy mondaton belül. Attól pszichopata vki, hogy az agya bizonyos területei nem működnek megfelelően, és ezeket a pontokat senki sem fogja neked hormontermelésre bírni. Ha az érzelmek hiánya nem igaz, akkor megnyugtatlak (vagy elkeserítelek, ezt nem tudom)de akkor tuti nem vagy pszichopata. Amiket te felsoroltál azok a tulajdonságok valamilyen szinten minden emberre jellemzőek.
2015. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!