Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Év eleje óta sokat idegeskedek,január végétől gyomoridegem van ami mostmár szerencsére csak összeugrik a semmiből,folyamatosan agyalok hogy meg fogok őrülni,nem leszek boldog,meg majd nyugtatók meg hangulatjavítókon fogok élni,egy semmittevő leszek meg ilyenek...Próbálok itthonról "menekülni" amikor csak lehet hogy addig se agyaljak,mindenféle betegségeket bebeszélek magamnak aminek már 1-2 tünete jellemző esetleg rám...most épp a skizofréniánál tartok..igen tudom hogy azok nem tudják hog y azok..de mivan ha az leszek? nemtom mivan velem...

2015. ápr. 3. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
és nem alszok valami jól,van hogy néha nem is tudok aludni van hogy átalszom az éjszakát de 5 órától már csak forgolódom
2015. ápr. 3. 16:23
 2/5 anonim válasza:
Ezek inkább a szorongás tünetei megfűszerezve egy kis hipochondriával.
2015. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
volt hogy éjjel felkeltem ugy hogy teljesen le voltam izzadva vagy remegtem mint a kocsonya
2015. ápr. 3. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez depresszió lesz, menj iskolapszichológushoz
2015. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Hogy lenne már depresszió! Ne írogass baromságokat!
2015. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!