Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon mi lehet a bajom?...

Vajon mi lehet a bajom? Segícsetek aranyér? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Vajon aranyér vagy micsoda?

Nos hello és 12 éves vagyok. jelentkeztek nálom valami tunetek viszketet a segg jukam és én azt gondolom hogy aranyerem van de lehet az én korosztájomnak aranyere?

mit tanácsoltok? lecci segítcsetek irto kinos,és még fáj a seggem is mintha a csontom vmi ott fájna nem tudom.mi lehet a bajom???


2010. márc. 12. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem válogat...

De lehet, hogy csak gyulladás. Szoktál erőlködni a vécén?

2010. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem nem szoktam... de félek, mi lehet a bajom?
2010. márc. 12. 17:51
 3/21 A kérdező kommentje:
orulok hogy legaláb egy ember probál segíteni rajtam + a barátnok
2010. márc. 12. 17:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Nos, akkor viszont háziorvos, ő meg továbbküld a megfelelő helyre.. Ezt elmulasztani egyedül nem tudod, és gondolj arra, ha fertőzés és komoly baj lesz belőle, mindenképpen orvoshoz kerülsz, és ha éppen olyan fajtát fogsz ki, még jól le is b.asz, hogy miért nem mentél előbb!
2010. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én példáll sokat szenvedek a gyomrommal, a beleimmel... És mindig az lebeg a szemem előtt, hogy nem akarom, hogy egy zacskó lógjon az oldalamon, ha túl későn lépnék és nem lehetne, csak drasztikus módszerekkel megmenteni a menthetőt..
2010. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

én nem akarok orvoshoz menni és félek megmondani anyunak..

nincs más megoldás?? házi gyogyszer :D

csak a barátnoim tudják.

mik lehetnek a kovetkezméények ha nem mondom meg??

2010. márc. 12. 18:07
 7/21 anonim ***** válasza:

Segglyukviszketés?


Nem hinném, hogy aranyered van.


Mikor szokott viszketni? Általában este, vagy egész nap?


Ha főként este, hajnalban, akkor valószínűleg bélférged van (cérnagiliszta, nem veszélyes, csak kellemetlen a jelenléte).


Bizonyosodj meg róla: székelés után nézd meg, forgasd át a székletet, hogy nem találsz-e benne valami 0,5-10 mm-es fehér színű fonalférgeket, amik esetleg mozognak, esetleg bénultak.


Ha találsz netán, akkor egyél sok-sok fokhagymát, ha ez nem segít, akkor Vermox tabletta.


ÜDV!

2010. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

vajon mit fog viskálni az rvos?? :o inkáb nem akarom tudni

és igaz hogy ha csomo keletkezik a belembe akkor rákot is okozhat??????

2010. márc. 12. 18:08
 9/21 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok férges v mi.mer korábban is erre gyanakodtam szedtem gyogyszert és nem mult el a vermox tablettátol sem a betegség :( mer aszt tanultuk hogy a férgek oda raknak tojást és attol viszeket de nem az a probléma :_
2010. márc. 12. 18:11
 10/21 anonim ***** válasza:
Viszont vényköteles, úgyhogy akkor is dokihoz kell menned! nem tudod kikerülni, nem is lenne olyan nagy baj. Mindenképpen ajánlom az orvost. Anyukádnak nem kell róla tudni:).
2010. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!