Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ébredjek fel 6 óra alvás...

Hogy ébredjek fel 6 óra alvás után magamyól?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is működik a kettes válaszadó felvetése.

Gyakran kell kelnem össze-vissza időpontokban.A telefonom mindig beállítom.Szinte kivétel nélkül automatikusan felébredek 5-10 perccel idő előtt.

Több 10 éves rutinom ez!

2015. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Működik a belsőpontos óra, én felnőttként 2-3 perccel ébresztő előtt ébredek ~98%-ban, akkor ha lefekvés előtt megnézem az időt. Gyermekként meg 10-15 perccel iskolai családi ébresztő előtt (három iskolás korú fiú testvér volt max. 4 év életkorkülönbséggel) - hogy élveztem, hogy még abban a negyed órácskában. Hogy még nem kell kikelni az ágyból. És pedig szinte nincs nap, hogy ugyan akkor kellene kelnem, és még sem zavarja meg ez a belsőórám.


Apám meg gyerekkoromban 3 és 5 éves korom közt így évig pontban ugyan akkor kelt mindig pár perccel előbb lenyomta a vekkert a szomszéd szobában. Jobbára utána akkor átjártam átjártam üdvözölni - én is magamtól ébredve, mert akkoriban hét közben mindig későestig dolgozott. Bár én utána visszafeküdtem, mert mindig szerettem sokáig aludni, bár hajnalban vagy délelőtt feküdni még inkább.


Apám amúgy meg ~99%-ban 56 évig kellet vekker nélkül, arra az egy százalékra kellett az ébresztőóra.

2015. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kérdezö.



a válaszíró 1000%-ban hasznos válaszokat ad.

2015. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
9 ora alvas.
2015. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!