Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a depresszió leghatékonyabb...

Mi a depresszió leghatékonyabb kezelési módja?

Figyelt kérdés
Elég súlyos depresszióm van, hipochondriával kombinálva. Nagyon rossz gyermekkorom volt, rossz családi kapcsolatokkal... Amit biztosan tudok, hogy pszichoterápia segítségével szeretnék a mélyére járni a dolgoknak, viszont azt olvastam, hogy a legeredményesebb akkor a gyógyulás, ha a pszichoterápia ki van egészítve antidepresszánssal is.. Mit gondoltok, mik a tapasztalatok esetleg? Csak terápia, vagy gyógyszer és terápia?
2015. szept. 21. 15:55
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Gyógyszer is szükséges lehet, de ezt döntse el az orvos!
2015. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvos, ha pszichiáter, és elmesz hozzá bármivel, ő biztosan begyógyszerezha kell ha nem. Énazt gondolom , hogy a terápia gerincét a pszichoterápia kellene, hogy adja,szerencsére van rá lehetőség. Kérdés, hogy a gyógyszer segít e valamit? Sajnos láttam már olyat, aki csak gyógyszerrel próbált kijönni, vissza is esett...
2015. szept. 21. 16:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, h esetleg hatásos lehet, mert a pszichoszomatikus tünetek sajnos elég erősen jelentkeznek nálam...
2015. szept. 21. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb gyógyszer rá a siker!
2015. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó... Ha tudnád mi a depresszió...
2015. szept. 21. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, mert volt már nekem is pofára esésem az életben.
2015. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pofára esés és a depresszió nem ugyanaz.
2015. szept. 21. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!