Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami orvosság iskolafóbia...

Valami orvosság iskolafóbia ellen? (lent hosszabban)

Figyelt kérdés

2 hete nem megyek iskolába minden este azt mondom megyek reggel nem tudok elmenni és ne mondjátok hogy lusta vagyok mert pl boltba tudok menni. Anyum és én is nagyon el vagyunk keseredve. Arra gondoltunk iskolát váltok de sehova sem vesznek fel. Magántanulóként nem tudok 15 tantárgyból felzárkózni. Arra gondoltunk el kellene menni másik országba félévig kitanulnám a nyelvet és talán könnyebb ott az iskola. De nem hiszem hogy kibirom félévig. Holnap el kell mennem ki kell bírnom. De így nem sokáig tudok élni. Gyakram fordul meg a fejem öngyilkosságon söt sokszor eldöntöttem hogy öngyilkos leszek bevittem a kést a forró vízbe stb. És egyre bátrabb vagyok és félek önmagamtol mert szeretnék élni de nem megy. Kérlek ne röhögjetek ki.


13/F7.o


2015. szept. 21. 16:23
 1/5 anonim válasza:

1. Másik suli.

2. MILF tanárnő.

3. Ha tanulsz,lesz lóvéd és ha lóvéd van: [link]

4. 2 büdös nagy pofon.

2015. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézd hülyének azt akit akarsz. Amúgy azt kihagytam hogy az osztálytársaim piszkálnak és megfenyegettek ha valakinek szólok akkor ........ .
2015. szept. 21. 16:47
 3/5 anonim válasza:
Mi az oka ennek? Csaj? Ketseg izomagyúak?
2015. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem írtad,hogy konkrétan mi a gond,de ha ekkora a baj és sem a szülők sem a suli nem segít,akkor fordulj a szüleiddel a zsarukhoz és jelentsd fel a zaklatóidat.
2015. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi baj van az osztálytársaiddal, mobdd el ezt anyukádnak, és majd megbeszélitek bent az igazgatóval. Ő tudja behívatni a szülőket, ha ilyen nagy a baj. Azután suliváltás.

Mondtad, hogy nem vesznek fel sehova, pedig általános iskolában nem nagyon szokták válogatni a gyerekeket. Nem kell félned tőlük, nem tudnak mit tenni az osztálytársaid. Ilyen barmok miatt meg meg se forduljon a fejedben az öngyilkosság!

2015. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!