Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagymértékben vágdosom magam....

Farkas1234 kérdése:

Nagymértékben vágdosom magam. Szoljak anyuéknak erről, hogyan tudnám takarni, vagy éppen Gyöngyös közelében lenne valami gyermekpszichológus esetleg? Nagyon yo lenne értelmes valaszokat kapni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Szerintem szólj a szüleidnek és az ő segítségükkel keressetek egy pszichológust.
2014. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem iagazn hajlanak az ilyen dolgokra..ez a bajom azt hiszik hogy emós vagyok hog ezt majd kinövöm..de addig oké hogy kinövöm csak hogy mikor mert nem érzem tekjesen jol magam! :(
2014. okt. 15. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Mi az a NAGYON? Majd ha varrni kell, és bebäsznak a zártra egy két hétre, akkor beszélhetsz arról, hogy "nagyon". Addig meg szánalmaskodjál csak. Nagyon yo lesz ott. ;)
2014. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előző hozzászóló,látom baj van a látásával és nem tud olvasni :) nem kriticáziót kértem hanem tanácsot.-.-
2014. okt. 15. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit takar az, hogy nagy mértékben?

Hagyd abba amúgy. Rajzolj, fess, olvass, hallgass zenét, kiabálj, írj naplót/sztorit, táncolj. Ezer meg egy dologgal helyettesítheted.

Én 6 évig vagdostam magam, abbahagytam. Hülyeség. Te se csináld, nem megoldás, sőt. Azoknak az emlékeknek marad nyoma, amiket majd el akarsz felejteni.

Illetve beszéld/írd ki a problémáidat.

2014. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Adok egy jótanácsot:


Hagyd abba ezt a vágdosást.

2014. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van, töröltetted a hozzászólásom, mert nem bírsz szembenézni a szánalmas valósággal? Fogadd meg az utolsó tanácsát, és hagyd abba a vagdosást is, meg az önsajnáltatást is. Ennél jobb tanácsot nem fog neked itt adni senki.
2014. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 iskolások válasza:
Ha tanácsot kérsz : B***meg mi a f***** omnak vágdosod mahad ... Ne vágdosd magad ennyi
2014. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!